موفه فشار قوی

پتیلن صنعت مفتخر است که توانسته برای اولین بار در ایران موفه فشار قوی در سایز های مختلف را تولید نماید . موفه پلی اتیلن کاربرد فاضلابی و صنعتی دارد که می توان در فاضلاب های مناطق مسکونی، فاضلاب های شهرک های صنعتی استفاده نمود .

 

شکل ظاهری موفه:

موفه ها به شکل استوانه می باشند که در دهانه ی بالایی کمی بزرگتر از دهانه پایین است . وجود حلقه آب بندی در بالای آن این امکان را به نصاب می دهد تا در جایی که امکان جوشکاری به دلیل وجود فضای کم نیست از موفه استفاده می شود . موفه پلی ایلتن را یمت وان به سه شکل تولید نمود که شامل موفه کوتاه، موفه بلند، موفه رابط می باشد.

همچنین موفه در سایز های 50 - 63 - 75 - 90 - 110 - 125 و همچنین 160 تولید و عرضه می شود.

 

 کاربرد موفه :

خطوط لوله مورد اسفتاه در ساختمان ها با تهدیدات بسیاری رو به رو است . از جمله این تهدید ها می توان به فشار های داخلی و خارجی، کش آمدن لوله ها ، نشت ساختمان ، نشست ساختمان ، رانش و تنش در ساختمان اشاره کرد . تولید موفه در سایز هیا گوناگون است یکی از رابط های پر کاربرد و اساسی در صنعت ساختمان سازی است ، موفه ها با جلو گیری از نشست لوله ها ، نیرو های انبساطی و انقباضی را خنثی می کند . موفه با جلو گیری از کش آمدن لوله ها باعث بالا رفتن دوام عمر سیسام فاضابی و در نهایت دوام عمر ساختمان می شود.

مزیت استفاده از موفه ها :

از جمله مزیت های استفاده از موفه ها می توان به سریع تر کردن اجرای سیستم فاضلاب منازل اشاره کرد، قیمت پایین تر و در عین حال بهره بردن از کیفیت بیشتر ، دارا بودن مقاومت مکانیکیک و شیمیایی که از نیاز های اساسی در سیستم های فاضلاب می باشد .

انواع پلی اتیلن :

دسته بندی پلی اتیلن بر اساس دانسیته آنها صورت می گیرد که در مقدار دانسیته اندازه زنجیره پلیمری و نوع و تعداد شاخه های موجود دخالت دارد .  لوله پلی اتیلن HDPE:  این وع لوله که از مواد  HDPE  ساخته می شود . دارای زنجیره پلیمری و بدون شاخه می باشد . بنا بر این نیروی بین ملکولی در زنجیره ها بالا و استجکام کششی آن بیشتر از بقیه پلی ایتلن ها است ، شرایط واکنش و نوع کاتالیزور مورد استفاده در تولید پلی اتیلن HDPE موثر می باشد و برای تولید لوله پلی ایتلن بدون شاخه از روش پلیمریزاسیوون با کاتالیزور زیگلر ناتا استفاده می شود. لوله پلی اتیلن LDPE : لوله هایی که با جنس LDPE تولید می شوند دارای زنچیره شاخه دار است ، بنا بر این زنجیره های LDPE نمی توانند به خوبی با هم دیگر پیوند بر قرار نمایند و بدین ترتیب استحکام کششی کمتر و نیروی بین ملکولی ضعیف می شود . پلی اتیلن LDPE با روش پلیمریزاسیون رادیکالی تولید می گردد و از خصوصیاتش منعطف بودن آن است.

اتصالات پلی اتیلن:

لوله های پلی اتیلن را می توان به وسیله اتصالات پلی اتیلن به یکدیگر وصل نمود و یا این  در تغییر مسیر لوله ها استفاده کرد ، این عمل به وسیله انواع زانو ها ، رابط ها ، کمر بند ها مورد استفاده قرار داد که هر کدام کاربرد خاصر دارند ، از زانو ها پلی ایتلن می توان در تغییر مسیر لوله ها پلی ایلتن استفاده نمود که با توجه به نقشه معمولا  درجه های استانداردی دارند که 90 و 45 درجه می باشد ( شایان ذکر است که می توان زانو ها را با زوایای گوناگون متولید نمود که با توجه به سفارش مشتری این اتصالات توسط پتینل صنعت تولید می گردد. ) رابط ها معمول برای اتصال دو یا چند اتصالات دیگر به وسیله لوله پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرند ، کمر بند ها عاملی هستند که انشعاب گرفتن را برای مجریان سیستم ها لوله که از لوله پلی اتیلن که لوله هایی با جنس پلی اتیلن استفاده می نمایند دارند.

 

 تلفن ثابت:02166144527...02166145209

                                                                                  شماره های تماس :09128334186..09127066166

    

 

 

 

 

 

 

 

.قیمت موفه، موفه فشار قوی، موفه پلی اتیلن، قیمت موفه پلی اتیلن، موفه ساختمانی، موفه صنعتی، موفه های تولیدی، تولید موفه های پلی اتیلن، موفه 16 بار، موفه پلی اتیلن 16 بار پلی اتیلن، موفه 10 بار، موفه پلی اتیلن 10 بار، قیمت موفه 10 بار پلی اتیلن، خرید موفه پلی اتیلن، موفه پلی اتیلن چیست، موفه های پلی اتیلن دست ساز،.قیمت موفه، موفه فشار قوی، موفه پلی اتیلن، قیمت موفه پلی اتیلن، موفه ساختمانی، موفه صنعتی، موفه های تولیدی، تولید موفه های پلی اتیلن، موفه 16 بار، موفه پلی اتیلن 16 بار پلی اتیلن، موفه 10 بار، موفه پلی اتیلن 10 بار، قیمت موفه 10 بار پلی اتیلن، خرید موفه پلی اتیلن، موفه پلی اتیلن چیست، موفه های پلی اتیلن دست ساز،.قیمت موفه، موفه فشار قوی، موفه پلی اتیلن، قیمت موفه پلی اتیلن، موفه ساختمانی، موفه صنعتی، موفه های تولیدی، تولید موفه های پلی اتیلن، موفه 16 بار، موفه پلی اتیلن 16 بار پلی اتیلن، موفه 10 بار، موفه پلی اتیلن 10 بار، قیمت موفه 10 بار پلی اتیلن، خرید موفه پلی اتیلن، موفه پلی اتیلن چیست، موفه های پلی اتیلن دست ساز،.قیمت موفه، موفه فشار قوی، موفه پلی اتیلن، قیمت موفه پلی اتیلن، موفه ساختمانی، موفه صنعتی، موفه های تولیدی، تولید موفه های پلی اتیلن، موفه 16 بار، موفه پلی اتیلن 16 بار پلی اتیلن، موفه 10 بار، موفه پلی اتیلن 10 بار، قیمت موفه 10 بار پلی اتیلن، خرید موفه پلی اتیلن، موفه پلی اتیلن چیست، موفه های پلی اتیلن دست ساز،

، 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42
09127066166کلیک کنید