قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن


لوله های پلی اتیلن برای اتصال به مواردی دیگر مانند لوله های سایز بزرگ/کوچک نیاز مند اتصالاتی از هم نوع خود هستند که به این اتصالات اتصالات پلی اتیلن میگویند لوله و اتصالات پلی اتیلن هر دو از یک جنس ماده ساخته شده اند که این روش را برای اجرا بسیار بهتر میسازد یعنی اگر لوله ها و اتصالات هر دو از یک جنس باشد اتصال این لوله ها و اتصالات به یکدیگر بسیار باکیفیت تر و بهتر انجام مبیشود مانند لوله و اتصالات مانیسمان که هر دو از یک جنس ساخته شده اند .

این اتصالات و لوله ها هر دو از مواد PEساخته شده اند.لوله های پلی اتیلن از 2 نوع PE100 , PE80 تولید میشود که امروزه در بازار موجود است اما لوله های PE63 امروزه منسوخ شده است زیرا این لوله ها از استاندارد برخوردار نبود و با توجه به وزن بالا و قیمت بالا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . لوله های که از مواد اولیه PE100 , PE80تولید میشود از استاندارد برخوردار است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن نیز از جنس PE  به دو صورت جوشی و پیچی ساخته میشود اتصالات پیچی به صورت پیچیدن به دور لوله ها ابندی میشود اما اتصالات جوشی با جوش خوردن به لوله ها ابندی میشود یعنی یک سر اتصالات را و یک سر لوله را بهم جوش میدهیم تا لوله و اتصال به یکدیگر متصل شود و ابندی شود اتصالات جوشی و اتصالات فاضلابی به صورت جوش ابندی میشود اتصالات فاضلابی فشار باری کمتری تحمل میکند و اتصالات جوشی فشار قوی هم ضخامت بیشتری دارد و هم فشار باری بیشتری تحمل میکند.

 

لوله پلی ایتلن ارس   لوله پلی اتیلن حافظ   اتصالات قدر
لوله پلی اتیلن قدر   لوله پلی اتیلن زمزم    

لوله های پلی اتیلن به دو صورت تولید میشود لوله های پلی اتیلن کلافی و لوله های پلی اتیلن شاخه ای لوله های پلی اتیلن کلافی به صورت کلاف های 100 متری و سایز های بالا به صورت کلاف های 50 متری و لوله های پلی اتیلن 16 به صورت کلاف های 400 متری تولید میشود شاخه های لوله های پلی اتیلن به صروت شاخه های 6 متری و شاخه های 12 متری تولید میشود معمولا لوله های پلی اتیلن فاضلابی به صورت شاخه ای تولید میشود و از لوله های خط ابی به صورت کلافی تولید میشود .


خط ابی روی لوله ها نشان دهنده چیست؟

خط ابی روی لوله ها نشان دهنده کارایی لوله ها است لوله های پلی اتیلن گاز رسانی دارای خط خای زرد است و لوله های پلی اتیلن ابرسانی معمولا یا با خط های ابی و قرمز یا بدون خط تولید میشود لوله های ابرسانی در فشار های باری 4 تا 20 بار تولید میشود لوله های پلی اتیلن فشار بالا که از 16 بار به بالا است لوله های فشار قوی نامیده میشود. لوله های پلی اتیلن گازی در سایز های 25 تا 90 تولید میشود و برخی از این لوله ها به صورت سفارشی تولید میشود .

 شماره های تماس با ما شماره های همراه
021.66144527 / 021.66145209 0912.8334186

لوله و اتصالات پلی اتیلن چگونه تولید میشود؟

لوله و اتصالات پلی اتیلن به صورت مواد مذاب تولید میشود وقتی مواد پلی اتیلن به داخل مخازن ریخته میشود به صورت مواد مذاب در میاید و به داخل قالب ها ریخته میشود و بعد از ریخته شدن به داخل قالب ها لوله ها سرد میشود و به صورت کلافی و یا به صورت شاخه ای برش میخورد لوله های پلی اتیلن با کمک اب سرد و هوای هنک خنک میشود تا شکل خودرا از دست ندهد لوله ها از سایز 16 تا سایز 2500 تولید میشود و هرکدام کارایی خود را دارد برای مثال از لوله های 16 برای ابیاری قطره ای و چسبیدن به جلوی تایمز ها استفاده میشود و از لوله های سایز بالا برای ابرسانی و قرار گرفتن در مکان های فشار قوی استفاده میشود . لوله های پلی اتیلن نسبت به دیگر لوله ها از مراحل ساخت احت تر و کمتری بر خوردار است به همین دلیل قیمت های لوله های پلی اتیلن نسبت به دیگر لوله های موجود در بازار بسیار پایین است . لوله های پلی اتیلن را میشود در پروژه های حساس و حت پروژه های انتقال نفت و گاز نیز استفاده کرد زیرا در برابر انها مقاوم است و مشکلی پیدا نمیکند .

دریچه منهول پلی اتیلن :

از مواد پلی اتیلن برای  تولید دریچه های منهول نیز استفاده میشود دریچه های منهول از مواد پلی اتیلن با مخلوطی از مواد کوپلیمر ها اسخته میشود که این دریچه ها نیز از محبوبیت خوبی برخوردار است جنس این دریچه ها همانند جنس لوله های پلی اتیلن میباشد و دقیقا همان مواد برای ساخت ان به کار رفته دریچه های منهول نیز مانند لوله ها پلی اتیلن از وزن سبکی برخوردار است برای مثال دریچه های منهول نانوکامپوزیت 60 سانت 60kg و دریچه های منهول پلی اتیلن60 سانت 15kg  است .

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره های ما در تماس باشید

تلفن : 021.66144527 / 021.66145209

همراه : 0912.8334186

0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن در خوزستان

لوله های پلی اتیلن در کشور ایران در تمامی مناطق کاربرد دارد این لوله ها مخصوصا در جنوب کشور نیز کاربرد بسیار بالایی دارد این لوله ها در دما های بالا و همچنین در دما های پایین نیز کاربرد دارد است . لوله های پلی اتیلن تنها برای انتقال اب و مصارف ابی استفاده نمیشود از این لوله ها برای دیگر مصارف نیز استفاده میشود از جمله : رد کردن کابل , برای استفاده زه کشی , مصارف گازی و .... نیز کاربرد دارد به طور دقیق تر لوله های پلی اتیلن در بیشتر مواقع در همه پروژه ها استفاده میشود .

لوله های پلی اتیلن یا لوله های فولادی ؟

این دو لوله معمولا با یکدیگر قابل مقاسیه نیستند اما خب تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند از مهم ترین این تفاوت ها فرق بسیار بالا قیمت این لوله ها با یکدیگر است که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد .

  لوله پلی اتیلن    لوله فولادی
 وزن بسیار سبک    وزن سنگین
 استفاده راحت از لوله ها  سختی در اجرای لوله
     قیمت مناسب    قیمت مناسب
  عمرطولانی مدت   عمر طولانی مدت
 نحمل فشار مناسب  تحمل فشار بسیار بالا
 تولید در سایز های مختلف  تولید در سایز های مختلف
استفاده ازلوله هادرتمامی پروژها  استفاده درتمامی پروژها

اما چه چیزی این لوله ها را از هم متمایز میکند ؟ در برخی پروژه ها نیازمند لوله هایی هستیم که از هر لحاظ برای پروژه خطر ایجاد نکند و از پروژه با خیال راحت انجام شود برای مثال برای انتقال امونیاک ها که از خطر ناک ترین اسید ها است حتما باید از لوله های مانیسمان استفاده کرد زیرا ممکن است لوله ها پلی اتیلن جواب این کار را ندهد اما برای انتقال اب های ساختمانی و اب های اشامیدنی میشود از لوله های پلی اتیلن نیز استفاده کرد زیرا هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بسیار خوب است و بهترین لوله برای انجام این کار لوله های پلی اتیلن است.

لوله های پلی اتیلن هم به صورت شاخه های6 متری و هم بعضی لوله ها به صورت شاخه های 12 متری نیز تولید میشود و از سایز های 16 تا سایز های 125 به صورت کلافی تولید میشود اما در سایز های بالا تر به صورت شاخه است  چون در سایز های بالا لوله ها کلاف نمیشود. متراژ های لوله کلافی معمولا 100 متر است اما در برخی لوله ها های 16 به صورت 400 متر نیز تولید میشود و در بعضی لوله های 125 و 110 به صورت 50 متری است .

شماره های تماس با ما شماره های همراه
021-66144527 / 021-66145209 0912-8334186

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا ما را در صفحه های اجتماعی دنبال کنید

instagram:pethylene

0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن در بندر عباس

لوله های پلی اتیلن امروزه نتنها در تمای شهر های ایران کاربرد دارد بلکه این لوله ها در تمامی جهان و در تمامی کشور ها مورد استفاده قرار میگیرد . لوله های پلی اتیلن قادر است در تمامی مناطق از ان استفاده کرد لوله های پلی اتیلن در برابر گرما و سرما مقاوم است از لوله های پلی اتیلن میشود در مناطق کوهستانی و همچینین مناطق مناطق بیابانی و دیگر مناطق ..... استفاده کرد پس جای نگرانی برای استفاده از لوله ها نیست .

 

لوله های پلی اتیلن چگونه تولید میشود؟

لوله های پلی اتیلن به شکل مذاب تولید میشود به این صورت که مواد اولیه به مواد مذاب تولید میشود و به داخل قالب ها ریخته میشود و بعد از خنک شدن به وسییله اب خنک و باد سرد بریده میشود و تبدیل به لوله ها میشود لوله ها در کارخانه به شکل شاخه های 12 متری و شاخه های 6 متری نیز تولید میشود ولی معمولا برای سایز های کوچک تر به صورت کلاف های 100 متری تولید میشود . لوله های 16 در کلاف های 200 متری و 400 متری نیز تولید میشود .

ویژگی های لوله های پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن از وزن بسیار سبکی برخوردار است به همین دلیل اجرا و نصب ان بسیار راحت میشود . لوله های پلی اتیلن از نظر قیمت نسبت به لوله های دیگر بسیار ارزان تر است . لوله های پلی اتیلن قادر هستند عمری نزدیک به 100 سال را در زیر خاک داشته باشند . لوله های پلی اتیلن دارای خصوصیات هایی از نظر تحمل فشار از داخل هستند که به ان اتمسفر میگویند .

 اتمسفر یا فشار کاری چیست ؟

اتسمفر یا فشار کاری همان فشاری است که اب از داخل به لوله ها وارد میکند این فشار ها از 4 بار تا 16 بار وجود دارد هرچه فشار اب بیشتر باشد فشاری که به لوله ها وارد میشود بیشتر میشود برای مثال اگر لوله هارا بخواهیم در جوبی که اب سطحی از ان عبور میکند استفاده کنیم کافی است از لوله های 4 بار استفاده کنیم ولی اگر همان لوله 4 بار را در جایی که فشار اب زیاد است و پمپ بشت ان باشد صدمه میبند نه تنها لوله صدمه میبیند بلکه به پروژه نیز صدمه وارد میکند برای استفاده بهتر و اطمینان از خرید حتما قبل از خرید لوله با متخصصین این کار مشاوره  بگیرید زیرا لوله های پلی اتیلن دارای نوع های خاص و موارد زیادی است .

شماره های تماس با ما شماره های همراه
021-66144527 / 021-66145202 0912-8334186
0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن اخار

لوله چیست؟

لوله وسیله ای برای انتقال سیالات و دیگر ماده ها است از لوله ها برای انتقال اب تا گاز استفاده میشود لوله ها در سایز های مختلفی تولید میشود برخی از لوله ها برای انتقال اب ها مناسب است و برخی از لوله ها برای انتقال اسید ها استفاده میشود اما معمولا برای انتقال اسید های حساس باید از لوله های مانیسمان استافده کرد .

 

لوله پلی اتیلن اخار چیست؟

لوله های پلی اتیلن اخار نامی دگیر از لوله های پلی اتیلن است لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه HDPE ساخته میشود که به مخفف PEنیز شناخته میشود لوله های پلی اتیلن نیز همانند دیگر لوله ها از چند نوع ساخته میشود که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد . لوله های پلی اتیلن  از سایز های 16 که به نام لوله ابیاری قطره ای یا شلنگ ابیاری قطره ای است ساخته میشود و تا سایز های 2500 نیز ادامه دارد .

 

مواد اولیه پلی اتیلن :

مواد PE63:

این مواد اولیه امروزه کاربردی ندارد زیرا از نظر کیفیت بسیار پایین است و وزن و همچینین قیمت لوله ها بالا بود به همین دیلیل این لوله ها امروزه منسوخ شده هستند .

 

مواد PE80:

این مواد از پرفروش ترین لوله ها را تولید کرده است به حدی که تمام اجرا کار ها و خریداران تاکیید دارند که لوله ها از مواد PE80 باشد این لوله ها با توجه به ضخامت پایین و وزن پایین از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همچینین قیمت بسیار مناسبی دارد .

 

مواد PE100:

این مواد از بهترین مواد های اولیه موجود در بازار هستند این لوله ها دارای وزن بسیار پایین و مقاومت بسیار بالا هستند . این لوله ها از نظر قیمت بسیار مناسب تر از دیگر لوله ها است .

شماره های تماس باما شماره های همراه
021-66144527 / 02166145209 0912-8334186

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا مارا در صفحه های اجتماعی دنبال کنید و یا با شماره های ما در تماس باشید

مزایای استفاده از لوله های پلی اتیلن :

1_ لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله های دیگر از قیمت بسیار پایین تری برخوردار است .

2_ لوله های پلی اتیلن در موارد درست عمری حدود 100 سال دارند

3 _ لوله های پلی اتیلن از وزن پایین برخوردار هستند

4_ نصب بسیار اسان به دلیل سبک بود لوله ها

5_ جابه جایی این لوله ها بسیار اسان است

لوله های درجه دو

همانطور که گفته شد لوله های درجه دو نوعی لوله پلی اتیلن است که در بالا هم به ان اشاره شد لوله های درجه برای انتقال اب و مایعات زیاد کاربرد ندارد از لوله های درجه دو برای زهکشی و رد کردن کابل ها استفاده میشود و دقت داشته باشید از لوله ای درجه یک برای انتقال اب استفاده میشود زیرا ممکن است لوله های درجه در برابر فشار بالای اب صدمه ببینند پس برای جلوگیری از این کار باید از لوله های استاندارد استفاده کرد .

0
0
0
s2sdefault

لوله ارس

لوله های پلی اتیلن از نام های مختلفی بر خوردار است که از نام اشنا ترین این لوله ها لوله های پلی اتیلنن قدر و ارس است . ایا تولید لوله های لوله پلی اتیلن با یکدیگر متتفاون است ؟ خیر هر لوله ای با هر نامی و یا هر برندی به یک گونه تولید میشوند و فرقی نمیکند تنها تفاوت انها نوع دسنگاه انها میباششداما از نظر تولید باید مراحل یکسانی را طی کنند .

لوله های ارس در دو نوع PE80 و  PE100 تولید میشود که از به روز ترین لوله های موجود در بازار هستند از مواد PE63 به دلیل کیفیت پایین و وزن بسیار بالا دیگر استفاده نمیشود زیرا نسبت به قیمت لوله ها اصلا به صرفه و مقرون به صرفه نبوده است .

لوله های پلی اتیلن بهتر است یا لوله های فلزی؟

لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله های مانیسمان بسیار قیمت پایین تری دارد و برای مصارف ابیاری و کابل و کشی و .... کاربرد بهتری دارد این لوله ها حتی برای مصارف گازی نیز استفاده میشود که به ان لوله های پلی اتیلن گازی نیز میگویند . این لوله ها نیز از لوله های گالوانیزه نیز ارزان تر و مقرون به صرفه است و حتی میشود از ان برای پروژه های سنگین نیز استفاده کرد

 

لوله های پلی اتیلن در دو نوع استاندارد و غیر استاندارد تولید میشوند برای همین در هنگام خرید باید حتما با مختصص ها و فروشندگان لوله های پلی اتیلن مشورت کنید زیرا تشخیص انها به تنهایی بسیار دشوار است .

لوله های پلی اتیلن ارس برای بهتر شدن نیاز مند اتصالاتی هستند که این لوله ها را به درستی و محکمی بهم متصل نگه دارد برای ان کار میشود از اتصالات پلی اتیلن استفاده کرد این اتصالات شامل اتصالات پیچی و اتصالات جوشی میشوند اتصالات پیچی بدون نیاز به جوش لوله هارا به خوبی در کنار هم قرار میدهند و اتصالات جوشی معمولا برای لوله های فاضلابی استفاده میشود .

  شماره همراه و پشتیبانی   شماره های تماس
0912-8334186 / 0912-7066166 021-66144527 / 021-66145209

لوله پلی اتیلن ارس درجه دو

لوله های درجه دو برای استفاده در مصارف کابل کشی و مصارفی که برای کابل رد کردن است استفاده میشود توصیه میشود از لوله های درجه دو برای مصارف  پر فشار و سنگین استفاده نشود زیرا در صورت فشار اومدن به این لوله ها به پروه نیز اسیب میرساند به همین دلیل باید برای جلوگیری از به خاطر اقتادن پروژه های پر فشار از لوله های استاندارد استفاده شود. تفاوت اصلی لوله های درجه دو با استاندارد نرمی و کیفت لوله ها است هرچه جنس لوله ها بهتر باشد این لوله ها نرم تر میشود و هرچی کیفیت ان کم میشود این لوله ها خشک تر و سفت تر میشود و اماکن شکستن ان بیشتر میشود و لوله های استاندارد امکان شکستن ان بسیار پایین میشود . لطفا در هنگام خرید از استاندارد بودن و اصل بودن ها اطمینان حاصل فرمایید .

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و یا مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagram : pethylene

0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن در سال های اخیر از اهمیت بالایی برخوردار بوده زیرا با داشتن قیمت بسیار پایین نسبت به دیگر لوله ها از ویژگی های بالاتری برخوردار است پس این پایین بودن قیمت دلیل بر بیهوده بودن این لوله ها نمیشود .

مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن معمولا به این شکل توضیح داده میشود که این لوله ها چه مقدار بار را میتوانند تحمل کنند یعنی فشاری که از دورن به ان وارد میشود باید چقدر باشد خب این یعنی اینکه باید لوله هارا با توجه به نیاز با مشخصات دقیق تهیه فرمایید برای مثال اگر لوله ایی فشار کاری ان 6 بار است اصلا نباید انرا در جایی که شار اب 8 است استفاده کنید به این دلیل که این لوله ها منفجر میشود یا همان منجر میشود از دیگر مشخصات این لوله ها گرید های ان است یعنی مواد اولیه ای که لوله ها از ان تولید میشود مواد اولیه PE100این مواد از بهترین مواد های موجود برای تولید لوله های پلی اتیلن است که با وزن کم لوله ها باعث مقاومت بسیار خوب ان میشود 2_مواد ولیه PE80این مواد اولیه هم بیشترین کاربرئ را در پروژه ها دارد به طوری که همه برای اجرای پروژه تاکید دارند موادPE63این مواد اولیه امروزه در پروژه ها اصلا استفاده نمیشود زیرا این لوله ها با وجود وزن بسیار بالا وضخامت بالای لوله بازهم از مقاومت مناسبی برخوردار نیست این لوله ها به دلیل وزن بالا قیمت ان بسیار بالا می افتد به همین دلیل دیگر از ان استفاده نمیشود .

                                تلفن های همراه                         تلفن های تماس
              09127066166 / 09128334186      02166144527 / 02166145209

برای دیدن جزئیات بیشتر لطفا بروی لینک زیر کلیک کنید

لوله پلی اتیلن چیست؟

 

 

 برای دریافت اطلاعت درمورد لوله های درجه دو لطفا روی عکس زیر کلیک کنید

لوله های پلی اتیلن به صورت های استاندارد و غیر استاندارد تولیدمیشود از لوله های استاندارد بیشتر برای انتقال اب استفاده میشود و از لوله های غیر استاندارد برای کابل رد کردن و زهکشی استاده مییشود

 

                                تلفن های همراه                         تلفن های تماس
              09127066166 / 09128334186      02166144527 / 02166145209

 

اینستاگرام:pethylene

لطفا مارا در صحفه های اجتماعی دنبال کنید

0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن مشهد

 

لوله های پلی اتیلن امروزه از پرکاربرد ترین لوله های بازار هستند که میشود در همه پروزه ها از انها استفاده کرد این لوله ها هم از نظر قیمت بسیار به صرفه است و هم از نظر کیفیت بسیار خوب است .

 

 

 

 

برای ذزیافت قیمت دریجه های منهول و اطلاع از ویژگی ها ی دریچه منهول لطفا برروی لینک زیرکلیک کنید

دریچه منهول پلاستیکی یا پلی اتیلن

 

 

چرا لوله پلی اتیلن؟

لوله های پلی اتیلن در نصب و اجرا بسیار راحت تر از لوله های دیگر است این لوله ها بسیار ارزان تر از لوله های اهنی و لوله های مانیسمان است این لوله ها از قابلیت انعطاف پذیری برخوردار است که همین باعث میشود اجرای این لوله ها بسیار کار راحتی باشد لوله های پلی اتیلن ویژگی هایی همچون ضد زنگ بودن_ضد ضربه بودن_ مقاوم دربرابر اسید ها_ مقاومت در برابر خوردگی و نارسانای الکتریکی است این لوله ها در گرید های PE100 و PE80 و PE63 تولید میشود که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهیم کرد .

مواد PE برای ساخت دریچه منهول پلی اتیلن ساخته میشود این دریچه ها نیز از مواد پلی اتیلن ساخته میشود که با اضافه کردن بعضی مواد به مقاومت ان می افزایند این دریچه ها نیز ویژگی های لوله های پلی اتیلن را دارد این دریچه ها ازشکل ظاهری خوبی برخورداز است و همین باعث میشود این دریچه به خوبی به فروش برسد

لوله های پلی اتیلن باید فشاری را که اب به لوله ها از داخل وارد میکند تحمل کنند که به این تحمل فشار باری میگویند برای مثال لوله های 10بار یا لوله های 6 بار و یا لوله های 8 بار تولید میشود این به این معنی است که اگر فشار اب 10 بار باشد و از لوله های 6 بار استفاده کنیم احتمال ترکیدن لوله ها بسیار بالا است . و همچنین استاندارد بودن لوله ها بر روی این امر تاثیر گذار است اگر لوله ها استاندارد نباشد با همان فشار 6 بار تحمل 6 بار لوله هم تحمل نمیکند وبا همان فشار6 بار صدمه میبیند پس بهتر است از لوله های استاندارد برای انتقال اب استفاده بشود از لوله های پلی اتیلن معمولا برای انتقال اب اشامیدنی استفاده میشود و برای انتقال اب فاضلاب از لوله های کاروگیت که به ان لول های کاروگیت نیز میگویند استفاده میشود .

 

                                تلفن های همراه                         تلفن های تماس
              09127066166 / 09128334186      02166144527 / 02166145209

لوله های کاروگیت شکل انها با لوله های دیگر متفاوت است این لوله ها سطح ان به صورت مارپیچ است به این دلیل که وقتی این لوله ها در خاک قرار میگیرد خاک به این لایه ها نفوذ کند و باعث محکمتر شدن لوله ها شود ولی درون لوله ها به صورت صاف و صیقلی است و رنگ داخل ان یا ابی است یا زرد به این دلیل که اگر خرابی در این لوله ها پیش بی اید به درستی قابل مشاهده باشد

در هنگام خرید لوله های پلی اتیلن توجه داشته باشید این لوله ها استاندارد باشد و همچنین لوله ها را به درستی خریداری کنید

 

تفاوت مواد اولیه PE63وPE80

این مواد اولیه ها تفاوت بسیاری با یک دیگر دارند مواد اولیه PE63 نسبت به مواد اولیه PE80 از وزن بسیار زیادی برخوردار است و همچنین ضخامت این لوله ها بیشتر است و جنس این لوله ها خشک است و اجرای ان بسیار سخت است و از همه مهمتر این لوله ها بسیار قیمت بالاتری نسبت به بقیه گرید های لوله دارد به همین دلیل این مواد اولیه امروزه در بازار موجود نیست زیرا کسی خریدار این نوع لوله نیست .

و اما بهترین نوع مواد اولیه PE100نام دارد این نوع موا اولیه به قدری مورد پسند مشتری ها قرار گرفته که تمام اجرا کاران برای انجام پروژه تاکید دارند که حتما این لوله ها از مواد اولیه PE100باشد این نوع مواد وزن لوله را بسیار پایین می اورد و ضخامت لوله را تا حد مناسبی پایین میاورد به همین دلیل این لوله از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است

 لوله های پلی اتیلن وقتی مواد پلی اتیلن به روش اکسترود تولید میشود مواد PE بعد از مذاب شدن به وسیله ملیه ماردون که به صورت فنری شکل است که این مواد به جلو هول میدهد و به وسیله اب خنک میشود و بعد به قالب ها ریخته میشود و بعد به اندازه های تایین شده برش داده میشود.

 

پتیلن صنعت اماده پاسخگویی به صورت24 ساعته و ارایه مشاور رایگان به مشتری های عزیز است  برای کسب اطلاعات لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید :

تلفن : 02166144527.....02166145209

همراه : 09127066166.......09128334186

اینستاگرام: pethylene

لطفا مارا در صفحات اجتماعی دنبال کنید برای اخبار روز و دریافت اطلاعات محصولات

0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن اصفهان

لوله پلی اتیلن یا همان لوله های PE از شهرت بسیار بالایی در انجام پروژه ها برخوردارند این لوله ها در انجام همه ی کار ها کاربرد دارند این ویژگی باعث شده که این لوله ها امروزه زیاد مورد توجه قرار بگیرند . لوله های پلی اتیلن در انتقال اب بکار میرود و بسیار در این کار به درستی میتوان از ان استفاده کرد .

لوله های تک جداره پلی اتیلن بیشتر برای انتقال اب اشامیدنی به کار میرود و از سایز 16 به بالا بنا به درخواست مشتری سایز ان تایین میشود این لوله ها باید توانایی این را داشته باشد که از داخل فشار را تحمل کنند که به ان همان فشار کاری گفته میشود اگه این لوله ها در ست در روژه ها ی اجراییی به کار نرود برای مثال در جایی که پمپ فشار قوی به کار رفته از لوله 4 بار استفاده کنیم قطعا باعث صدمه خوردن به لوله میشود پس باید توجه داشت که لوله ها را باید باتوجه به فشار کاری استفاده در غیر اینصورت باعث به وجود امدن هزینه های اضافی خواهید بود برای جلوگیری از این کار میتوانید برای مشاوره رایگان با شماره های ما تماس بگیرید و از منخصصین ما مشاوره بگیرید:

 

نکاتی که باید در هنگام خرید باید به ان توجه داشت :

_ لوله ها از استاندارد کافی برخوردار باشد

_ لوله ها از مواد های PE80 و PE100 تولید شده باشد

_ از وزن لوله و فشار باری ان مطمعن شوید

_ قبل از خرید حتما از متخصصین مشاوره بگیرید

_ لوله ها دارای ترک یا خمیدگی و نشتی نباشد

روش ساخت لوله پلی اتیلن

 

                         شماره های همراه و پشتیبانی                    شماره های شرکت پتیلن صنعت
                   09127066166 / 09128334186           02166144527  / 02166145209

روش ساخت لوله های پلی اتیلن به روش اکسترود است  مواد اولیه لوله پلی اتیلن وارد دستگاه اکسترود میشود و بعد ان را ذوب میکند و به قالب ها برده میشود بعد از سرد شدن به کالبیراتورها و تانک ها و بعد به اندازه ها ی معلوم برش خورده میشود این لوله ها معمولا تا سایز 2500 تولید میشود که هرکدام از این سایز ها کاربرد های خاص خودش را دارد .

لوله های پلی اتیلن در نوع تک جداره و دوجداره تاولید میشود که لوله های پلی اتیلن را در بالا توضیح دادیم و تصویر ان در بالا مشخص است و اما لوله های دوجداره یا کاروگیت لوله های دوجداره اصلا برای انتقال اب اشامیدنی به کار نمیرود زیرا اصلا برای این کار ساخته  نشده است این لوله ها کاربرد ان برای استفاده در فاضلاب است این لوله ها به قدری در فاضلاب به کار رفته که به ان لوله های فاضلابی نیز میگویند این لوله هاسطح داخلی ان به صورت صاف و صیقلی است و سطح خارجی ان به صورت مارپیچ است این لوله به قدری در خاک محکم قرار میگیرد که سال ها این لوله در خاک سالم میماند واین به این دلیل است که خاک به داخل این جداره های مارپیچ نفوذ میکند و خاک را در انجا نگه میدارد و همین باث مقاوم بودن و محکم تر بودن لوله مشود .

 

                                         

 

 

 

                                        

 

 

برای کسب اصلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره های ما تماس حاصل فرمایید

                         شماره های همراه و پشتیبانی                    شماره های شرکت پتیلن صنعت
                   09127066166 / 09128334186           02166144527  / 02166145209

 

پتیلن صنعت تولید کننده و عرضه کننده لوله با بهترین قیمت و کیفیت

 

0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن فشارقوی

کاربرد لوله های فشار قوی پلی اتیلن چیست؟

اول از هر چیز باید بدانبم کاربرد اصلی لوله های پلی اتیلن یا همان لوله های PEچیست ؟ لوله های پلی اتیلن کاربرد های بسیاار زیادی دارند ولی اصلی ترین کاربرد این لوله ها برای انتقال اب است لوله های تک جداره پلی اتیلن برای انتقال اب اشامیدنی است و لوله های پلی اتیلن دوجداره برای انتقال اب فاضلاب مورد استفاده قرار میگیرد.

این لوله ها وقتی در پروژه های انتقال اب قرار مییگیرند باید قادر باشند فشاری که از داخل به این لوله وارد میشود را تحمل کند یعنی فشاری که اب به لوله وارد میکند .

منظور از لوله فشار قوی این است که این لوله در فشارهایی که اب وارد میکند مقاوم باشد و اسیب نبیند توجه داشته باشید این لوله ها درفشارهای کاری مختلف تولید میشود و هرکدام باید به درستی بر جای خود قرار بگیرد مگرنه باعث صدمه به لوله میشود ولی وقتی از لوله های پلی اتیلن فشار قوی استفاده کنیم میتوان از فشار اب بالا نیز بهره برداری کرد.

لوله های پلی اتیلن باید دارای تمامی استاندارد ها باشد تا بتواند به درستی از ان استفاده کرد ماپیشنهاد میکنیم برای دریافت استاندارد های لوله ها ی پلی اتیلن به لینک که در همین متن قرار دادیم مراجعه فرمایید   استانداردلوله های پلی اتیلن  کلیک کنید .

                         شماره های همراه و پشتیبانی                    شماره های شرکت پتیلن صنعت
                   09127066166 / 09128334186           02166144527  / 02166145209

روش تولید لوله های پلی اتیلن:

لوله های پلی اتیلن با روش اکسترود انجام میشود مواد پلی اتیلن وارد اکسترود میشود وبعد از حرارت خوردن این مواد ذوب میشود وبه وسیله میله ای مارپیچ به نام میله ماردون این مواد به جلئو رانده میشوند و بعد به داخل قالب ها ریخته میشود بعد از ان وقتی که وارد کالیبراتورها و تانک های وکیوم برده میشوند با کمک اب سرد خنک میشوند این لوله ها بامواد PE100 , PE80 , PE63 تولید میشود

امروزه برای تولید لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه PE100 , PE80استفاده میشود به طوریکه فقط اجازه انجام کار راموقعغی صادر میکنند که از PE80 , PE100بوودن لوله اطمینان حاص کنند مواد PE63 امروزه منسوخ شده و دیگر از ان استفاده نمیشود

تفاوت لوله های غیر استاندارد و ولوله های استاندارد:

بسیار واضح است که لوله های پلی اتیلن استاندارد بسیار بهتر از لوله های غیر استاندارد است و ویژگی های بالاتری دارد استفاده از لوله های غیر استاندارد برای انتقال اب پیشنهاد نمیشود مخصوصا انتقال اب فشار قوی زیرا این لوله ها مانند لوله های استاندارد دارای مقاومت نیستند و ممکن است با کمی زیاد شدن فشار لوله صدمه ببیند عمر لوله های پلی اتیلن استاندارد به 50 سال میرسد ولی اگر این لوله ها استاندارد نباشد این مدت کمتر میشود لوله های غیر استاندارد درسته که ارزان تر از لوله های استاندارد است ولی هزینه تعمییر و جایگزینی ان بسیار زیاد میشود لوله های پلی اتیلن باید دارای قابلیت انعطاف پذیری باشد این انعطاف باعث میشود لوله ها را راحت تر برای اجرا استفاده کر د ولی لوله ها ی غیر استاندارد این قابلیت را ندارند و ممکن با کمی فشار برای اجرا کار بشکنند .

 

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با متخصصین ما تماس بگیرید :

                         شماره های همراه و پشتیبانی                    شماره های شرکت پتیلن صنعت
                   09127066166 / 09128334186           02166144527  / 02166145209

 

 

0
0
0
s2sdefault

لوله پلی اتیلن درجه2

لوله های پلی اتیلن امروزه کاربرد زیادی دارند این لوله ها نه تنهتا در انتقال اب کاربرد دارند بلکه میتوان از ان برای انجام پروژه های دیگر دیگر نیز استفاده کرد این لوله ها قادر هستند فشار باری اب را از داخل تحمل کنند ولی وقتی این لوله ها را برای استفاده در جاهایی که نیاز به تحمل فشارکاری ندارند استفاده کنیم نیازی به استفاده از لوله درجه یک و استاندارد نیست .

لوله های درجه 2 نسبت به لوله های درجه یک از عمر کمتری برخوردار است این لوله ها جنس ان نسبت به لوله های پلی اتیلن استاندارد یا درجه یک کمتر است و همین باعث پایین امدن هزینه ها میشود .

 

                                                   

 

لوله های پلی اتیلن در گرید های مختلفه شA.B.Cتولید میشود

مواد سازنده یا مواد اولیه این لوله ها عبارتند از کPE63.PE80.PE100که هرکدام ویژگی های خودش را دارد مواد اولیه PE100 وPE80 از بهترین مواد اولیه لوله پلی اتیلن است امروزه این مواد اولیه به قدری به شهرت رسیده که برای پروژه ها فقط از لوله های پلی اتیلنPE100  ,PE80استفاده میکنند یعنی دیگر از الزامات کار است  در صورتی که از این مواد استفاده نشود اجازه انجام کار داده نمیشود.

 

شاید این سوال پیش بیاید که چرا این لوله ها یعنی لوله های پلی اتیلن درجه 2 را نباید در مصارف انتقال اب استفاده کرد ؟ همانطور که در بالا گفته شد اگر این لوله ها برای انتقال اب استفاده شود باید بتواند فشار داخلی را تحمل کند واگر این لوله  در خاک به کار رفته باشد باید فشار خاک را نیز تحمل کند لوله اگر دراین پروژه اسیب ببیند باعث به وجود امدن هزینه های بالا میشود اگرلوله ها درجه دو باشند توان تحمل فشار کاری مناسب ندارد و باعث ترکیدن لوله میشود ویا فشار خاک باعث شکستن لوله میشود .

 

 

                             شماره های همراه و پشتیبانی               شماره های تماس با پتیلن صنعت
                     09127066166 / 09128334186     021-66144527 / 021-66145209

انواع لوله های پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن تک جداره و لوله ها ی پلی اتیلن دوجداره . این دونوع لوله بسیار باهم متفاوت هستند این لوله ها نه تنها در شکل وظاهر باهم متفاوت هستند در کاربرد و کارایی نیز بایکدیگر متفاوت هستند لوله های تک جداره برای انقال اب اشامیدنی کاربرد بالایی دارد ولی لوله های دوجداره برای انتقال اب فاضلاب کاربرد دارد و این لوله ها مخصوص انتقال مواد شیمیایی و اسیدی است . لوله های تک جداره شکل ان به صورت صاف و صیقلی است ولی لوله های دوجداره سطح خارجی ان مارپیچ مانند است وسطح داخلی ان به صورت صاف و صیقلی است .لوله های تک جداره از سایز 16 تا 2000 تولید میشود و لوله های کاروگیت از سایز 110 تا 2500 موجود است هردو لوله از مواد اولیه PE80 , PE100 , PE63ساخته میشود به لوله های دوجداره لوله های کاروگیت نیز میگویند این لوله هارا میتوان در پروژه های فاضلابی نیز استفاده کرد که معروف به لوله های فاضلابی نیز هست .

این لوله ها در فشار های کاری متفاوت استفاده میشود باید توجه داشت هنگام استفاده از این لوله ها بدانیم فشار اب چقدر است و لوله مورد استفاده چه مقدار فشار را میتواند تحمل بکند اگر این لوله در جای درست و پروژه ها درست به کار نرود با بالارفتن فشار اب این لوله ها اسیب میبیند در پروژه های ابی که از پمپ های قدرتمند استفاده میشود از لوله های قدرتمند تر باید استفاده کرد .

انواع لوله های پلی اتیلن فاضلابی :

لوله پلی اتیلن فاضلابی سایز63

لوله پلی اتیلن فاضلابی سایز75

لوله پلی اتیلن فاضلابی سایز90

لوله پلی اتیلن فاضلابی سایز110

لوله پلی اتیلن فاضلابی سایز125

لوله های پلی اتیلن در سایز های مختلفی تولید میشوند برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید .

لوله سایز16 لوله سایز50 لوله سایز125 لوله سایز200 لوله سایز355 لوله سایز710 لوله سایز1400  
لوله سایز20 لوله سایز63 لوله سایز140 لوله سایز225 لوله سایز400 لوله سایز800 لوله سایز1800  
لوله سایز25 لوله سایز75 لوله سایز160 لوله سایز250 لوله سایز450 لوله سایز900 لوله سایز2000  
لوله سایز32 لوله سایز90 لوله سایز180 لوله سایز280 لوله سایز560 لوله سایز1000    
لوله سایز40 لوله سایز110 لوله سایز180 لوله سایز315 لوله سایز630 لوله سایز1200    

مزایای لوله های پلی اتیلن :

_ عمر بسیار بالا عمری حدود 50 سال یا بیشتر

_ کارایی بیشتر نسبت به بقیه لوله ها

_ راحتی در نصب برای اجرا کار

_ قابلیت انعطاف پذیری

_ ارزان بودن و صرفه جویی در هزینه ها

_ هزینه پایین تر برای نگهداری و تعمییر این لوله  ها

پتیلن صنعت عرضه کنند انواع لوله ها با بهترین قیمت

پیشنهاد میشود از لوله های پلی اتیلن برای انتقال اب از لوله های پلی اتیلن استاندارد استفاده شود و برای انجام عملیات های غیر ابی یا عملیات ها یا پروژه های غیر حساس از لوله های  پلی اتیلن درجه دوم و غیر استاندارد استفاده شود

برای کسب اطلاعات بیشتر ودریافت مشاوره رایگان با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید

                             شماره های همراه و پشتیبانی               شماره های تماس با پتیلن صنعت
                     09127066166 / 09128334186     021-66144527 / 021-66145209

 

 

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42