گاروگیت تهران

لوله کاروگیت چیست؟ 

قبل از هر چیزی باید اول بدانیم که لوله کاروگیت چیست یعنی از چه چیزی ساخته میشود و کاربرد ان را بدانیم لوله های کاروگیت امروزه در سایز ها و در فشار های مختلفی تولید میشود این لوله ها در جنس های استاندارد و غیر استاندارد تولید میشود و همین باعث میشود خرید فروش این لوله ها سخت بشود .

لوله های کاروگیت از جنس پی اتیلن ساخت میشود یعنی همان مواد PE که برای ساخت لوله های پلی اتیلن ساخته میشود این لوله ها این لوله ها برای برسانی اب اشامیدنی مناسب نیست این لوله ها برای انتقال اب فاضلاب استفاده میشود این لوله ها به قدری در مصارف فاضلابی استفاده میشود به انها لوله های فاضلابی یا لوله های گاروگیت فاضلابی گفته میشود این لوله های مناسب برای انتقال اسیدها و اب های فاضلابی و سیالات صنعتی است .

سایز لوله های کاروگیت از 110 تا 2500 تولید میشود و در فشارهای کاری 6تا 16 بار تولید میشود هرچه قدر فشار باری بیشتر شود قیمت لوله و وزن و تحمل ان بیشتر میشود لوله هایی که از فشار باری کمتری برخوردار است نیز قیمت ان کمتر است لوله های غیر استاندارد نیز به همین جهت برای ارزان تر شدن لوله ها تولید شده است .

                                                             

 

 

برای دریافت اطلاات بیشتر در مورد لوله های کاروگیت لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

لوله های کروگیت

شکل ظاهری لوله های کاروگیت :

لوله های کاروگیت سطح خارجی ان به صورت مارپیچ است یعنی به صورت فنری مانند است ولی سطح داخلی ان به صورت صیقلی است و رنگ ان به صورت ابی ویا زرد است این رنگ ها به این دلیل است که اگر این لوله ها دارای شکستگی و اسیب باشد به راحتی دیده شود و قابل تشخیص باشد روش ساخت این لوله ها تا حدی با روش ساخت لوله های پلی اتیلن یکی است و فقط برای قالب بندی سطح بیرونی متفاوت است لوله های کاروگیت در شاخه های 6تا 12 متری موجود است .

کاربرد لوله های کاروگیت

لوله های کاروگیت کاربرد های خاصی دارند از لوله های استاندارد این جنس برای انتقال اب ها فاضلاب و اسیدها استفاده میشود از لوله های غیر استاندارد برای استفاده از زهکشی و کابل رد کردن استفاده میشود این لوله ها سطح بیرونی ان به صورت مارپیچ است و سطح داخلی ان به صورت صاف و صیقلی دلیل این مارپیچ بودن این است که وقتی این لوله ها در خاک قرار میگیرد خاک ها به داخل این مارپیچ ها میرود و باعث میشود این لوله ها بجای خود محکم تر بیاستند این لوله ها در خاک از مقاومت فوقولاده ایی برخوردار است .

نکاتی که باید در هنگام خرید لوله کاروگیت به ان توجه کرد :

درهنگام خرید لوله های کاروگیت باید توجه داشت که این لوله ها دارای استاندارد باشد چون اگر این لوله ها در پروژه های حساس استفاده شود باید از استاندارد استفاده کرد چون ممکن است باعث اسیب رساندن به پروزه شود ولی اگر درصورت نیاز لازم بود این لوله ها در زهکشی و کابل رد کردن باشد میشود از لوله های غیر استاندارد نیز استفاده کرد .

شرکت پتیلن صنعت 24ساعت اماده پاسخگویی نیاز های مشتری های عزیز است برای دریاغت اطلاعات لطفا باشماره های زیر تماس حاصل فرمایید

تلفن : 02166144527....02166145209

همراه : 09127066166......09128334186

اینستاگرام : pethylene

 

 

 

 

 

 

 

لوله های کاروگیت تهران.لوله های کاروگیت در تهران.لوله های پلی اتیلن کاروگیت.لوله های کاروگیت پلی اتیلن تهران.قیمت لوله کاروگیت لوله کاروگیت.لوله های کاروگیت . لوله های پلی اتیلن . لوله های کاروگیت.لوله های پبلی اتیلن کاروگیت . لوله های اسپیرال.لوله های پلی اتیلن . لوله های کاروگیت در شهر تهران لوله های پلی اتیلن کارگیت در شهر تهران لوله های کاروگیت.لوله های پلی اتلن کاروگیت.لوله های اسپیرال . لوله های پلی اتیلن.لوله های دوجداره.لوله های تکجداره و دوجداره .لوله های کاروگیت دوجداره لوله های فاضلابی .لوله های فاضلابی اسپیرال.لوله های اسپیرال.لوله های کاروگیت فاضلابی . لوله های فاضلابی .لوله های فاضلابی کاروگیت لوله های اسپیرال برای فاضلاب.لوله های پلی اتیلن برای فاضلاب لوله های پلی اتیلن برای فاضلاب لوله های کاروگیت چیست؟لوله های اسپیرال چیست؟لوله های کاروگیت چیست؟لوله های فاضلابی چیست ؟ لوله های دوجداره چیست؟لوله های پلی اتیلن باری فاضلاب چیست؟ لوله های کاروگیت رده رده چیست؟لوله های کاروگیت چگونه تولید میشوند.لوله های پلی اتیلن چیست؟جنس لوله های پلی اتیلن.جنس لوله های کاروگیت.جنس لوله های اسپیرال.جنس لوله های دوجداره قیمت لوله های کاروگیت.لیست قیمت لوله های کاروگیت.قیمت لوله های کاروگیت تهران.لوله های فاضلابی تهران.قیمت لوله های اسپیرذال کاروگیت پلی اتیلن.لوله های دوجداره.لوله های خاکی.قیمت لوله ها ی اسپیرال . قیمت لوله های اسپیرذال در تهران.قیمت لوله های دوجداره.قیمت لوله های دوجداره در تهران.قیمت لوله های پلاستیکی.لوله های فاضلاب برای تهران

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42