لوله پلی اتیلن در فریمان

 

لوله های پلی اتیلن امروزه در تمامی شهر های ایران کاربرد دارند این لوله ها نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشور های دنیا قابل استفاده هستند و از ان استفاده میشود سوالی که ممکن است به ذهن همه ی استفاده کنندگان برسد این است که چرا این لوله ها به این مقدار به شهرت رسیده اند؟. این لوله ها نسب به لوله های مانیسمان از قیمت بسیار پایین تری برخوردار هستند.

برای دیدن مشخصات کامل لوله های مانیسمان لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید:

لوله و اتصالات مانیسمان

لوله های پلی اتیلن نسبت به قیمتی دارد دارای ویژگی های بالایی هست و این مقرون به صرفه بودت باعث پایین امدن ویژگی های این لوله نمیشود لوله های پلی اتیلن قادر هستند تا فشار 25 اتمسفر را تحمل کنند(بعضی از لوله های پلی اتیلن) لوله های پلی اتیلن از سایز 16 که برای ابیاری های قطره ای استفاده میشود تولید میشود این لوله ها قابلیت اتصال به تایمر های ابیاری دارد که میتواند در باره ان در سایت مطالعه کنید( تامیر ابیاری ).

لوله های پلی اتیلن سایز 2500 برای استفاده در پروژه های بسیار سنگین ابرسانی یا فاضلابی استفاده میشود این لوله ها برای استفاده در پروژه های سنگین و حساس به خوبی قابل استفاده هستند و میشود با اطمینان کامل از ان استفاده کرد. لوله های پلی اتیلن امروزه در شهر مشهد برای ابرسانی و فاضلاب استفاده میشود .

لوله های پلی اتلن که دارای خط های ابی یا اصلا دارای خاط نیستند برای مصارف ابی استفاده میشود و از لوله هایی که با خط هایی زرد رنگ هستند برای مصارف گازی استفاده میشود که به ان لوله های پلی اتیلن گازی میگویند. این لوله ها بری انتقال خطوط گاز میباشد .

 لوله پلی اتیلن از موادPEساخته میشود که از هیمن مواد برای ساخت دریچه های منهول پلی اتیلن و دریچه های منهول پلاستیکی استفاده میشود . این مواد در زمان های قبل از مواد PE63 استفاه میشد که امروزه این مواد منسوخ شده است که بجای ان از مواد دیگری برای ساخت لوله های استفاده میشود . چرا لوله های پل اتیلن PE63 دیگر استفاده نمیشود؟ مواد پی 63 باعث میشد که لوله ها پلی اتیلن وزن ان بالا برود و ضخامت ان را افزایش میداد به همین دلیل خواستاران این لوله به دلیل بالا بودن قیمت از خرید این لوله سر باز میزدند.

چکونه لوله های ابی رو از لوله های گازی تشخیص دهیم ؟

همانطور که در بالا گفته شد لوله های گازی از خط های زرد که از اول لوله ها تا انتهای متراژ انها ادامه دارد برخوردار است و همچنین قیمت این لوله ها با لوله های پلی اتیلن ابی متفاوت است لوله های پلی اتیلن ابی دارای خط های ابی است همچنین میتوانید در هنگام خرید از منخصصین و فروشندگان لوله های پلی اتیلن مشاوره دریافت کنید .

 

لوله های پلی اتیلن چگونه تولید میشوند؟

لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه PEساختته میشود و عرضه میگردد این مواد در سه حالت تولید میشود که در ادامه به صورت مختصر درباره انها توضیح داده میشود این لوله هنگامی اینگونه تولید میشود که وقتی مواداولیه مذاب میشود به کمک میله ای به بیرون رانده میشود وبه کمک هوای سرد و اب ان را خنک میکنند و بعد از خروج از قالب به اندازه های معین برش داده میشود این لوله ها از سایز 16 تا سایز 125 به صورت کلاف تولید میشود واز این سایز به بالا به صورت شاخه تولید میشود بعضی لوله ها برای مثال از سایز 90 نیز به صورت کلاف تولید میشوند شاخه های این لوله ها به انندازه های 12 و 6 متری تولید میشوند.

PE63

این نوع مواد اولیه امروزه در بازار موجود نیست به دلیل اینکه کیفیت لوله ها بسیار پایین بود و ضخامت لوله ها و وزن ان بسیار بالا میشد

PE80

این نوع مواد اولیه امروزه در بازار  موجود است این نوع مواد از جنس و کیفیت بهتری برخوردار است این لوله ها از ضخامت و وزن مناسب تری برخوردار است .

PE100

این نوع مواد پلی اتیلن به صورت خیلی با کیفیت تولید میشود این لوله ها از وزن و ضخامت بسیار خوبی برخوردار است به همین دلیل قیمت ان بسیار مقرون به صرفه است تا حدی که تمام خریداران و اجرا کار ها تاکید میکنند که لوله ها از مواد پی 100 ساخته شده باشند

شرک پتیلن صنعت اماده پاسخگویی24 ساعته به مشتری های عزیز میباشد

تلفن : 02166144527....02166145209

همراه : 09128334186...09127066166

اینستاگرام: PETHYLENE

برای دیدن محصولات بروز و اطلاع از اخبار بار ها مارا در صفحه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42