لوله پلی اتیلن در خوزستان

لوله های پلی اتیلن در کشور ایران در تمامی مناطق کاربرد دارد این لوله ها مخصوصا در جنوب کشور نیز کاربرد بسیار بالایی دارد این لوله ها در دما های بالا و همچنین در دما های پایین نیز کاربرد دارد است . لوله های پلی اتیلن تنها برای انتقال اب و مصارف ابی استفاده نمیشود از این لوله ها برای دیگر مصارف نیز استفاده میشود از جمله : رد کردن کابل , برای استفاده زه کشی , مصارف گازی و .... نیز کاربرد دارد به طور دقیق تر لوله های پلی اتیلن در بیشتر مواقع در همه پروژه ها استفاده میشود .

لوله های پلی اتیلن یا لوله های فولادی ؟

این دو لوله معمولا با یکدیگر قابل مقاسیه نیستند اما خب تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند از مهم ترین این تفاوت ها فرق بسیار بالا قیمت این لوله ها با یکدیگر است که در ادامه مطلب به ان اشاره خواهد شد .

  لوله پلی اتیلن    لوله فولادی
 وزن بسیار سبک    وزن سنگین
 استفاده راحت از لوله ها  سختی در اجرای لوله
     قیمت مناسب    قیمت مناسب
  عمرطولانی مدت   عمر طولانی مدت
 نحمل فشار مناسب  تحمل فشار بسیار بالا
 تولید در سایز های مختلف  تولید در سایز های مختلف
استفاده ازلوله هادرتمامی پروژها  استفاده درتمامی پروژها

اما چه چیزی این لوله ها را از هم متمایز میکند ؟ در برخی پروژه ها نیازمند لوله هایی هستیم که از هر لحاظ برای پروژه خطر ایجاد نکند و از پروژه با خیال راحت انجام شود برای مثال برای انتقال امونیاک ها که از خطر ناک ترین اسید ها است حتما باید از لوله های مانیسمان استفاده کرد زیرا ممکن است لوله ها پلی اتیلن جواب این کار را ندهد اما برای انتقال اب های ساختمانی و اب های اشامیدنی میشود از لوله های پلی اتیلن نیز استفاده کرد زیرا هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت بسیار خوب است و بهترین لوله برای انجام این کار لوله های پلی اتیلن است.

لوله های پلی اتیلن هم به صورت شاخه های6 متری و هم بعضی لوله ها به صورت شاخه های 12 متری نیز تولید میشود و از سایز های 16 تا سایز های 125 به صورت کلافی تولید میشود اما در سایز های بالا تر به صورت شاخه است  چون در سایز های بالا لوله ها کلاف نمیشود. متراژ های لوله کلافی معمولا 100 متر است اما در برخی لوله ها های 16 به صورت 400 متر نیز تولید میشود و در بعضی لوله های 125 و 110 به صورت 50 متری است .

شماره های تماس با ما شماره های همراه
021-66144527 / 021-66145209 0912-8334186

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا ما را در صفحه های اجتماعی دنبال کنید

instagram:pethylene

0
0
0
s2sdefault

تماس با ما

ساعات کاری: 8 صبح تا 6 عصر
پنجشنبه: 8 صبح تا 1 بعد از ظهر
02166144527-02166145209

info[at]pethylene.com

 ایران ، تهران
شادآباد، بازار آهن
خیابان بهاران 1، بلوک 34، پلاک 42